Інтер'єр бутік "Каприз"

  Домашня обстановка та її елементи підсвідомо впливають на Ваш настрій: ми мислимо позитивно і пропонована нами продукція є тому чудовим доказом.

 

  Інтер'єр-бутік «Каприз», розташований в центральній частині міста, по вулиці Грушевського, 4 в Тернополі, давно відомий далеко за межами нашого міста. Його клієнти – це люди  з вишуканим смаком, які цінують прекрасне  і хочуть доповнити інтер'єр своїх помешкань елегантними аксесуарами. В нас Ви знайдете столові і чайні сервізи світових виробників Німечини, Чехії, Італії, Польщи. Ваш стіл прикрасять столові набори з кришталю ручної роботи.

 

  Ваш  інтер'єр перетворять розкішно декоровані вази з фарфору і кришталю виробництва Італії, вишукані англійські статуетки, італійські картини в багато декорованих рамах, незрівнянні бельгійські штучні квіти.

  В інтер'єр-бутіку «Каприз» представлені вироби провідних світових виробників: "Egerman",  "Leander Porcelan  Loucky", "Sklarny Bohemia", "Crystalex Slavia LTD", "Bruno Costenaro", "Vittorio Sabadin" і ще багато інших.

  Неможливо залишитись байдужим відвідавши інтер'єр-бутік «Каприз».

Контакти: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 4. тел. 52-68-34

Хокейні товари

Реєстрація

Контакти